Menu

Organizacja romantycznego wesela

Czerwiec 12, 2018 - Zaproszenia ślubne, Życzenia Ślubne

To co pcha młodych do wesela czyli najważniejszego dnia dla nich to miłość. Pragną oni być ze sobą i razem iść przez życie. W ich związku jest dużo uczucia i emocji. Z tego powodu uroczystość ślubna powinna być zorganizowana w stylu romantycznym i przepełnionym uczuciem. Ważne są szczegóły. Tak jak w związku małe gesty, tak i w weselu ważne są małe, drobne rzeczy i akcenty. Nadają one charakter i kierunek uroczystości.

Wystrój i dodatki w iście romantycznym stylu

tabliczka mr i mrs

tabliczka mr i mrs

Jeśli swoje przyjęcie organizujesz właśnie w takim stylu, logicznym jest że powinieneś dobrać odpowiednie do tego rodzaju dodatki weselne. Jednym z pierwszych elementów na które musisz zwrócić uwagę są zaproszenia ślubne. Warto aby zawrzeć w nich swoje uczucie, dlatego na starcie powinny odpaść wszelkie tandetne projekty. Dobrym pomysłem jest wybór zaproszeń ślubnych z kokardą. Same projekty powinny być stonowane i melancholijne. Mogą dominować pastelowe barwy w zależności od ogólnej kolorystyki wesela. Zaproszeni goście od razu będą wiedzieć że idą na przepełniony miłością i głębokimi uczuciami performance. Wszelkie elementy typu menu weselne czy plany stołów też powinny być utrzymane w takim samym stylu co zaproszenia, pozwoli to przedłużyć efekt na początku nimi wywołany na resztę imprezy.

Przygotowanie całości oprawy

Dekoracje innych większych elementów takich jak sali, samochodu czy tez kościoła są całkowicie osobnym tematem. Tutaj sprawa jest trochę łatwiejsza. Proste elementy typu kwiaty, kokardy, wstążki, należy utrzymać w kolorach pasteli. Kwiaty i elementy roślinne są tym czego z pewnością potrzebuje twoja ceremonia ślubna. Z całą pewnością idealnie wpiszą się w inne dekoracje. Elementami których obecność warto rozważyć są podwieszane tkaniny, bramy ustrojone kwiatami, ozdoby na krzesła. Ostatnim hitem są także ścianki do zdjęć ślubnych które przybierają przeróżne formy, od ścianek drewnianych przez pejzaże aż po zwykłe tła jednego koloru przyozdobione dekoracjami weselnymi. Na ściankach takich można sobie robić własne zdjęcia, a zaproszenia mają do dyspozycji dużo foto gadgetów do wyboru.